SPBB - logo

SPBB - szkoła

18 października w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Łowcy Talentów". W konkursie wzięło udział 33 czwartoklasistów, których zadaniem było rozwiązanie 11 zadań logicznych. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

Mamy już wyniki:

 

Drugie miejsce piłkarzy w ćwierćfinale wojewódzkim.

11 października 2021r na boisku Szkoły Podstawowej w Świeciu rozegrano Ćwierćfinał Województwa Kujawsko-Pomorskiego w piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci roczników 2009 i młodszych. Turniej zakończył się zwycięstwem piłkarzy ze Świecia drugie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Białych Błot, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Kończewic. Białe Błota zagrały w składzie:  Gabriel Szurka, Bartosz Zabłocki, Krzysztof Lau, Oskar Katarzyński, Sebastian Faszczewski, Kacper Kusiak, Bartek Żyźniewski, Tymoteusz Czapkowski, Stanisław Cieślik, Adam Dyrała.

Wygrana w Mistrzostwach Powiatu dała awans do ¼  finału mistrzostw województwa, które odbędą się w najbliższych dniach w Świeciu.

Opiekunowie: Maciej Gołata, Marcin Stawluk

EMILKA W REPREZENTACJI POLSKI!

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica klasy 8k, Emilia Sobierajska, dostała powołanie z Polskiego Związku Piłki Nożnej na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 15 oraz mecz Polska-Czechy. Jest to ogromne wyróżnienie i docenienie jej ciężkiej pracy, dlatego Emilii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Młoda reprezentacja szkoły również z Mistrzostwem Powiatu w piłce nożnej

5 października 2021r na boisku Gryfa Sicienko rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci roczników 2009 i młodszych. Turniej zakończył się zwycięstwem piłkarzy ze Szkoły Podstawowej z Białych Błot, drugie miejsce przypadło drużynie z Kruszyna, a trzecie miejsce zajęli młodzi piłkarze z Kotomierza. Białe Błota zagrały w składzie:  Gabriel Szurka, Bartosz Zabłocki, Krzysztof Lau, Maciej Kudłacik, Oskar Katarzyński, Sebastian Faszczewski, Kacper Kusiak, Bartek Żyźniewski, Karol Kudłacik.

Wygrana w Mistrzostwach Powiatu dała awans do ¼  finału mistrzostw województwa, które odbędą się w najbliższych dniach w Świeciu.

Opiekunowie: Maciej Gołata, Marcin Stawluk

Młoda reprezentacja szkoły również z Mistrzostwem Powiatu w piłce nożnej Młoda reprezentacja szkoły również z Mistrzostwem Powiatu w piłce nożnej Młoda reprezentacja szkoły również z Mistrzostwem Powiatu w piłce nożnej Młoda reprezentacja szkoły również z Mistrzostwem Powiatu w piłce nożnej

 

Białe Błota Mistrzami Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej.

6 października 2021r. na boisku Zespołu Szkół w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W turnieju wzięło udział pięć zespołów grających systemem „każdy z każdym”. Oprócz szkoły z Białych Błot były też drużyny z reprezentujące Osielsko, Dobrcz, Sicienko oraz gospodarze z Solca Kujawskiego. Po emocjonujących meczach drużyna z Białych Błot  nie miała sobie równych i wygrała wszystkie mecze zostając nowym Mistrzem Powiatu w piłce nożnej.

Na uwagę zasługuje fakt, że piłkarze z Białych Błot nie stracili żadnej bramki w całym turnieju.

Turniej klas

          Pragniemy poinformować, że całoroczny konkurs SU na film lub prezentację pn. “Dystans społeczny nas nie rozdzieli” został rozstrzygnięty!

I miejsce zajęła klasa 4f. Nagrodą jest dofinansowanie wycieczki do Multikina we wrześniu 2021 roku. 

Wyróżnione zostały klasy: 7a i 6g, które w nagrodę otrzymują dofinansowanie klasowego wyjścia na lody we wrześniu 2021 roku.

Serdecznie gratulujemy i  dziękujemy za Wasze zaangażowanie. 


Opiekunowie SU

 

Liga Zadaniowa
konkurs przedmiotowy z matematyki

pod patronatem
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego
dla uczniów województwa kujawsko-pomorskiego

Jak co roku nasi uczniowie brali udział w konkursie matematycznym Liga zadaniowa.

Wyniki:

Matematyka na 6

Uczniowie naszej szkoły brali udział w wojewódzkim konkursie matematycznym organizowanym przez VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy. Konkurs został objęty patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Jak zwykle nasi matematyce spisali się fantastycznie.

Oto wyniki tego konkursu.

 

Wyniki konkursu “Przywróć naszą Ziemię”

Wyniki konkursu fotograficznego – „Zjawiska fizyko- chemiczne w otaczającej nas przyrodzie”.

I miejsce Witold Grabowski kl. 8b

II miejsce Maria Joachimiak 7g

III miejsce Natan Perlikowski 8c

Wyróżnienie:

Nina Patalas 7a, Karolina Ksawery 8b, Iga Jakóbowska 8a

 

Organizatorzy: Monika Rutkowska, Mirella Tyrakowska i Iwona Łapka