SPBB - logo

SPBB - szkoła

Chór Chanson Nagrodzony w Konkursie Kolęd

Chór Chanson wyśpiewał I miejsce w XXII Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek pn.“Graj dudka, graj Panu”, który odbył się 14 stycznia 2023 roku w MDK nr 2 w Bydgoszczy. Chórzyści zaprezentowali tradycyjną kolędę „Oj, maluśki, maluśki“ w opracowaniu dyrygentki – Magdaleny Opalińskiej, z pięknym solo wykonanym przez Olę Antoniak z kl. 3f oraz niezwykle ekspresyjną i radosną pastorałkę „Jadą kolędnicy“. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

9 stycznia  w bibliotece A odbył się drugi etap konkursu Wielkiej Ligi Czytelników. Celem było wyłonienie najlepszych uczestników w dwóch kategoriach wiekowych.

Naszą szkołę w trzecim etapie, powiatowym, reprezentować będą:

 

 

 

 

 

 

 Gratulujemy!

Pani Karolina Bietracka nauczycielka wychowania fizycznego i wychowawca świetlicy w naszej szkole. Trenerka piłki nożnej i Wiceprezes klubu Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz odebrała nagrodę dla najlepszej drużyny Tęcza Sportis SISU w Bydgoszczy w 2022 roku w plebiscycie Gazety Pomorskiej.

Serdecznie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

„Wymalowali“ Mariana Rejewskiego!

 Uczniowie z naszej szkoły zostali lauratami Metropolitalnego Konkursu Plastycznego z okazji 90 rocznicy złamania szyfru Enigmy „MARIAN REJEWSKI – bydgoszczanin, matematyk, kryptolog”, którego organizatormi były podmioty: Miasto Bydgoszcz Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz.

 Filip Rabinek kl. VI – I miejsce

Amelia Rabinek kl. I – II miejsce

Danuta Opalińska kl.V – II miejsce

WYNIKI KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z ŻYCZENIAMI W J.ANGIELSKIM

 

      

Rozstrzygnięcie konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową:

W piątek 2 grudnia 2022 r. odbył się konkurs dla klas 6-tych „Rebusomania”. Uczestnicy konkursu stanęli przed nie lada wyzwaniem – zmierzyli się z łamigłówkami, które musieli rozwikłać w krótkim czasie. Zwycięzcom konkursu oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i zachęcam do trenowania umysłu w kolejnych zabawach!

1 miejsce – Joanna Zielińska

2 miejsce – Zuzanna Kalwat

3 miejsce – Alicja Gondek oraz Szymon Proszowski

                                                                                  Organizator konkursu:  Paweł Charczyński

KONKURS "MÓJ ŚWIĘTY MIKOŁAJ"

Miło nam poinformować, że konkurs "Mój Święty Mikołaj" został rozstrzygnięty. Miejsca zostały przyznane w kategoriach wiekowych oraz w kategorii praca przestrzenna i płaska. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i wykonania przepięknych prac. Jury, oprócz przyznania nagród głównych, postanowiło nagrodzić uczniów "mikołajkową niespodzianką" za udział w konkursie.

Nagrodzeni uczniowie:

WYNIKI KONKURSU „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”

Miło nam poinformować, że zwycięzcami konkursu „Witajcie w naszej bajce”, ogłoszonego przez bibliotekę A, zostały klasy:

I miejsce – 3c oraz 2g

II miejsce – 2b

III miejsce – 3d oraz 1e

 

 

CHRISTMAS CARD

 Zachęcamy uczniów klas I- III do udziału w konkursie na
NAJCIEKAWSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
z życzeniami w j. angielskim.  

Podpisane prace- imię, nazwisko i klasa, prosimy przynosić do swoich nauczycieli j. angielskiego do 16 grudnia.

 

 

Kamila Pulcyn

Agata Szymkowiak