SPBB - logo

SPBB - szkoła

Z życia szkoły

14 października 2021r.

Galeria portretów nauczycieli z naszej szkoły

w wykonaniu uczniów ze świetlicy szkolnej, bud. A

18 października w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Łowcy Talentów". W konkursie wzięło udział 33 czwartoklasistów, których zadaniem było rozwiązanie 11 zadań logicznych. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

Mamy już wyniki:

 

Drugie miejsce piłkarzy w ćwierćfinale wojewódzkim.

11 października 2021r na boisku Szkoły Podstawowej w Świeciu rozegrano Ćwierćfinał Województwa Kujawsko-Pomorskiego w piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci roczników 2009 i młodszych. Turniej zakończył się zwycięstwem piłkarzy ze Świecia drugie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Białych Błot, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Kończewic. Białe Błota zagrały w składzie:  Gabriel Szurka, Bartosz Zabłocki, Krzysztof Lau, Oskar Katarzyński, Sebastian Faszczewski, Kacper Kusiak, Bartek Żyźniewski, Tymoteusz Czapkowski, Stanisław Cieślik, Adam Dyrała.

Wygrana w Mistrzostwach Powiatu dała awans do ¼  finału mistrzostw województwa, które odbędą się w najbliższych dniach w Świeciu.

Opiekunowie: Maciej Gołata, Marcin Stawluk

EMILKA W REPREZENTACJI POLSKI!

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica klasy 8k, Emilia Sobierajska, dostała powołanie z Polskiego Związku Piłki Nożnej na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 15 oraz mecz Polska-Czechy. Jest to ogromne wyróżnienie i docenienie jej ciężkiej pracy, dlatego Emilii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!