SPBB - logo

SPBB - szkoła

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 1.09.2021

 

KLASY I godz. 8.30 – 9.40 /przyjazd z Rodzicem/

Uroczystość rozpocznie się na placu przed Budynkiem B, następnie uczniowie wraz z wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych w Budynku A

 

Klasa

Wychowawca

Sala

1a

Anna Radzikowska

207A

1b

Magdalena Perlińska

104A

1c

Monika Bordon

206A

1d

Anna Szczukowska

106A

1e

Halina Piotuch

105A

1f

Aleksandra Michalak

108A

1g

Aleksandra Lubońska

107A

1h

Justyna Wardacka

103A

 

KLASY IV godz. 9.25 – 10.40

Uroczystość rozpocznie się na placu przed Budynkiem B, następnie uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami /1 rodzic do 1 ucznia/ przejdą do sal lekcyjnych.

 

 Dojazdy – godziny na przystankach

 

8:48-PRĄDKI

8:50-ŻOŁĘDZIOWA

8:52-ZIEL.FIGURA

8:54-ZIEL.KIELECKA

8:56-ZIEL.BIEDRONKI

8:58-ZIEL.JODŁOWA

9:00-ZIEL.BIZNESOWA

9:05-ZIELONKA 2

8:50-CIELE PRZYLESIE

8:51-CIELE 1

8:52-CIELE ŁOWISKO

8:53-CIELE OSIEDLE

8:57-CIELE 2

8:59-CIELE MYŚLIWSKA

9:01-CIELE WIEŚ

9:05-TRZCINIEC

8:52-AKACJOWA

8:54-MUR.1

8:56-MUR.KALINOWSKIEGO

8:58-MUR.DINO

9:00-MUR.SOKOLA

9:01-MUR.BRZOZA

9:03-MUR.STRUSIA

9:05-STW

9:06-SKL.KRUSZYNKA

9:08-ŁĄKOWA

9:10-RONDO

8:52-KRUSZYN FIGURA 2

8:55-KR.SZUMIĄCA

8:57-KR.MAGNOLIOWA

9:00-KR.FIGURA

9:02-KR.DELIKATESY

9:06-KR.SŁONECZNA

9:08-KR.BIAŁOBŁOCKA

9:10-KR.KONAROWA

Klasa

Wychowawca

Sala

4a

Magdalena Stachowska – Sikorska

303A

4b

Karolina Polerowicz

110B

4c

Edyta Ramian

218A

4d

Katarzyna Bagnerowska

201A

4e

Paweł Charczyński

206B

4f

Katarzyna Ślefarska

215A

4g

Anna Kalinowska

210B

4h

Elżbieta Rohde

302A

 

 KLASY 2A 2B 3A 3C 3E 5A 5B 5C 5D 5E 5F 6A 6B 6C 7A 7C godz. 11.00 – 11.45

 

Dojazdy – godziny na przystankach

 

10:15-PRĄDKI

10:16-ZIEL.ŻOŁĘDZIOWA

10:18-ZIEL.FIGURA

10:20-ZIEL.KIELECKA

10:21-ZIEL.BIEDRONKI

10:23-ZIEL.JODŁOWA

10:26-ZIEL.BIZNESOWA

10:33-ZIEL.BOROWIKOWA

10:35-ZIELONKA 2

10:25-CIELE PRZYLESIE

10:26-CIELE 1

10:27-CIELE ŁOWISKO

10:29-CIELE OSIEDLE

10:34-CIELE 2

10:36-CIELE MYŚLIWSKA

10:38-CIELE WIEŚ

10:42-TRZCINIEC

10:25-AKACJOWA

10:27-MUR.1

10:29-MUR.KALINOWSKIEGO

10:31-MUR.DINO

10:33-MUR.SOKOLA

10:35-MUR.BRZOZA

10:37-MUR.STRUSIA

10:38-STW

10:40-SKL.KRUSZYNKA

10:42-ŁĄKOWA

10:44-RONDO

10:30-KRUSZYN FIGURA 2

10:31-KR.FIGURA

10:33-KR.DELIKATESY

10:37-KR.SŁONECZNA

10:39-KR.BIAŁOBŁOCKA

10:41-KR.KONAROWA

 

 

 /uczniowie wchodzą do Budynku A wejściem nr 1/

Klasa

Wychowawca

Sala

2a

Natalia Grochowska

105A

2b

Maria Łukiewska

106A

3a

Agnieszka Rogóż

206A

3c

Aldona Pawlikowska

108A

3e

Katarzyna Lewandowska

103A

 

 

/uczniowie wchodzą do Budynku A wejściem nr 2, do Budynku B wejściem głównym/

Klasa

Wychowawca

Sala

5a

Joanna Kęsicka

205A

5b

Maria Rauhut

203A

5c

Anna Owedyk

318A

5d

Katarzyna Warchlewska

204A

5e

Marta Żurawska

304A

5f

Małgorzata Piecuch

302B

 

 

Klasa

Wychowawca

Sala

6a

Adrianna Dublańska

109B

6b

Anita Perczak

303B

6c

Elżbieta Pankowska

300B

7a

Justyna Serafin – Drążkowska

105B

7c

Beata Kobus

108B

 

 

KLASY  2C 2D 2E 3B 3D 3F 7B 7D 7E 7F 7G 7H 7I 8A 8B 8D godz. 11.45 – 12.30

 

Dojazdy – godziny na przystankach

 

11:00-PRĄDKI

11:01-ZIEL.ŻOŁĘDZIOWA

11:02-ZIEL.FIGURA

11:04-ZIEL.KIELECKA

11:06-ZIEL.BIEDRONKI

11:08-ZIEL.JODŁOWA

11:11-ZIEL.BIZNESOWA

11:13-PRZYŁĘKI

11:18-PRZYŁĘKI WODNA

11:25-ZIELONKA 2

11:07-CIELE PRZYLESIE

11:08-CIELE 1

11:09-CIELE ŁOWISKO

11:11-CIELE OSIEDLE

11:16-CIELE 2

11:17-CIELE MYŚLIWSKA

11:19-CIELE WIEŚ

11:25-TRZCINIEC

11:10-MUR.1

11:17-KR.SZUMIĄCA

11:21-KR.FIGURA 2

11:22-KR.FIGURA

11:24-KR.DELIKATESY

11:28-KR.SŁONECZNA

11:29-KR.BIAŁOBŁOCKA

11:30-KR.KONAROWA

11:00-JASINIEC

11:02-AKACJOWA

11;06-MUR.KALINOWSKIEGO

11:08-MUR.DINO

11:10-MUR.SOKOLA

11:12-MUR.BRZOZA

11:14-MUR.STRUSIA

11:15-STW

11:16-SKL.KRUSZYNKA

11:18-ŁĄKOWA

11:20-RONDO

 

 

 

 

 /uczniowie wchodzą do Budynku A wejściem nr 1/

 

Klasa

Wychowawca

Sala

2c

Natalia Połowinczak

207A

2d

Iwona Kościelska

103A

2e

Justyna Lasecka

105A

3b

Aleksandra Końpa

206A

3d

Agnieszka Chodur

104A

3f

Paulina Sabacińska

107A

 

 /uczniowie wchodzą do Budynku A wejściem nr 2, do Budynku B wejściem głównym/

Klasa

Wychowawca

Sala

7b

Agnieszka Babiuk – Jabłońska  

205A

7d

Magdalena Wolska

305B

7e

Marlena Wiese – Wełnicka

302B

7f

Jarosław Malicki

108B

7g

Kinga Weckwerth – Pikul

304B

7h

Jarosław Piętowski

104B

7i

Tomasz Bukowski

307B

 

 

Klasa

Wychowawca

Sala

8a

Dorota Lipińska

201A

8b

Mariola Grewling

300A

8d

Magdalena Sobolewska

203A

 

 

KLASY  2F 2G 3G 3H 7J 8C 8E 8F 8G 8H 8i 8J 8K  godz. 12.30 – 13.15

 

Dojazdy – godziny na przystankach

 

 

11:48-PRĄDKI

11:50-ZIEL.ŻOŁĘDZIOWA

11:52-ZIEL.FIGURA

11:54-ZIEL.KIELECKA

11:56-ZIEL.BIEDRONKI

11:57-ZIEL.JODŁOWA

11:59-ZIEL.BIZNESOWA

12:06-ZIEL.BOROWIKOWA

12:09-ZIELONKA 2

11:53-CIELE PRZYLESIE

11:54-CIELE 1

11:55-CIELE ŁOWISKO

11:57-CIELE OSIEDLE

12:01-CIELE 2

12:02-CIELE MYŚLIWSKA

12:04-CIELE WIEŚ

12:08-TRZCINIEC

12:10-TRZCINIEC PKP

11:56-AKACJOWA

11:58-MUR.1

12:00-MUR.KALINOWSKIEGO

12:02-MUR.DINO

12:04-MUR.SOKOLA

12:06-MUR.BRZOZA

12:08-MUR.STRUSIA

12:10-STW

12:12-SKL.KRUSZYNKA

12:14-ŁĄKOWA

12:15-RONDO

11:58-KRUSZYN FIGURA 2

12:03-KR.MAGNOLIOWA

12:05-KR.SZUMIĄCA

12:07-KR.FIGURA

12:09-KR.DELIKATESY

12:13-KR.SŁONECZNA

12:14-KR.BIAŁOBŁOCKA

12:15-KR.KONAROWA

 

 

 /uczniowie wchodzą do Budynku A wejściem nr 1/

Klasa

Wychowawca

Sala

2f

Justyna Gryń

106A

2g

Mariola Kmieć

207A

3g

Weronika Stoltman

107A

3h

Magdalena Piotrowska

108A

 

 

/uczniowie wchodzą do Budynku A wejściem nr 2, do Budynku B wejściem głównym/

Klasa

Wychowawca

Sala

7j

Ewa Jakubowska

301B

8c

Robert Olszowiec

111B

8e

Anna Olkowska/Irena Gniazdowska

004A

8f

Jolanta Dyczko

219A

8g

Iwona Koślicka

208B

8h

Bogusław Pawłowski

305B

8i

Anna Bujarkiewicz

321A

8j

Justyna Makowiecka

210B

8k

Arkadiusz Żabka

104B