SPBB - logo

SPBB - szkoła

Godziny dostępności

Terminy dostępności nauczycieli

Nie wykazano nauczycieli na urlopach i długotrwałych zwolnieniach lekarskich

 

  1. Adamska Anna -  środa 8.50-9.50
  2. Alfut Magdalena - poniedziałek 8.40-9.40
  3. Babiuk–Jabłońska Agnieszka - środa 8.45-9.45
  4. Bagnerowska Katarzyna - poniedziałek  15:30 - 16:30
  5. Bietracka Karolina - piątek 9:50-10:50
  6. Bordon Monika - piątek 9.30 - 10.30
  7. Brzozowska Ewa – wtorek 14:45-15:45
  8. Bucek Mirosława - wtorek 10.45 - 11.45
  9. Bujarkiewicz Anna - wtorek 8.45-9.45
  10. Bukowski Tomasz - czwartek 10 35 -11 35
  11. Bumażnik Katarzyna – x
  12. Ceraficka Elżbieta - czwartek 7:45 - 8:45
  13. Charczyński Paweł - środa 14:45-15:45
  14. Chodur Agnieszka - wtorek 15:00 - 16:00
  15. Cholewińska Agnieszka - wtorek 9:40-10:40
  16. Cupryniak Dagmara Środa 8.45-9.45
  17. Czarnecka Monika środa 15:00 - 16:00
  18. Czarniak–Leśniarek Kinga - piątek 12.30 - 13.30
  19. Czeleń Małgorzata - wtorek 10.35-11.35
  20. Czerkawska Agata - czwartek 10:00 - 11:00
  21. Dublańska Adrianna - środa 11.45-12.30
  22. Durszewicz Klaudia - poniedziałek 12.30-13.30
  23. Dyczko Jolanta - wtorek 7:40 - 8:40
  24. Ferenstain Danuta - czwartek 15.00-16.00
  25. Forgiel Izabela - czwartek 14.30-15.30
  26. Gapińska Danuta - poniedziałek 14.30-15.30
  27. Garsztka Dorota - środa 9.45 - 10.45
  28. Gładkowicz Anna - piątek 10.45 - 11.45
  29. Gniazdowska Irena środa 11.45 - 12.45
  30. Gołata Maciej - wtorek 7:55-8:55
  31. Gołębiewski Leszek - wtorek 8.30-9.30
  32. Górkiewicz Dorota - wtorek 12.15 – 13.15
  33. Gralewska Izabela - czwartek 11:45-12:45
  34. Grewling Mariola - wtorek 8.45- 9.45
  35. Grochowska Natalia - wtorek 13.30-14.30
  36. Gryń Justyna - wtorek 9:50-10:50
  37. Guz Bożena - wtorek 14:35-15:35
  38. Harczenko Klaudia - piątek 10:30-11:30
  39. Jabłońska Monika – piątek 9.35-10.35
  40. Jakubowska Ewa - czwartek 9.00-10.00
  41. Janowicz Alina - czwartek 13:00-14:00
  42. Jeszka Aleksandra - czwartek 11.35-12.35
  43. Juszczyk Joanna Środa 10.30-11.30/11.30-12.30
  44. Kalinowska Anna - czwartek 8.55 -9.55
  45. Kapturska Beata – poniedziałek 9.30-10.30
  46. Karska Katarzyna - poniedziałek 9.40-10.40
  47. Karwowska Renata - poniedziałek 15.00 – 16.00
  48. Kensik Rafał - poniedziałek 12:30 - 13:30
  49. Kęsicka Joanna - poniedziałek 10.45 - 11.45
  50. Kierońska Ewa - czwartek 14:35-15:35
  51. Kieroński Andrzej - poniedziałek 11:45-12:45
  52. Klawitter Mateusz - poniedziałek 7:00-8:00
  53. Kłosowski Adam - wtorek 11.30-12.30
  54. Kmieć Mariola - środa 7.40 - 8.40
  55. Kobus Beata - poniedziałek 12:45 - 13:45
  56. Kokoszewska Natalia - wtorek 10.30-11.30
  57. Końpa Aleksandra - piątek 9:40-10:40
  58. Kopydłowska Karolina - środa 15.30-16.30
  59. Kosiedowska Jagoda - wtorek 12.00-13.00
  60. Kościelska Iwona - środa 13.30-14.30
  61. Kościelski Grzegorz - wtorek 7.45 – 8.45
  62. Koślicka Iwona - czwartek 7.45-8.45
  63. Kotońska–Mojsiej Iwona - środa 9:40-10:40
  64. Kowalska Agnieszka - czwartek 8.00-9.00
  65. Kowalska Angelika - czwartek 7.50-8.50
  66. Koziczak Paulina - czwartek 7.50-8.50
  67. Kozłowska Dagmara - poniedziałek 14.30-15.30
  68. Krzyżanowska Władysława - środa 10.45-11.45
  69. Kudła Monika - wtorek 7.50 - 8.50
  70. Latuszek Monika poniedziałek – piątek 11.30-12.00
  71. Lesińska Michalina - czwartek 11:00-12:00
  72. Lewandowska Agnieszka - czwartek 7:45 - 8:45
  73. Lewandowska Anna - wtorek 8:50-9:50
  74. Lewandowski Robert - piątek 13.30-14.30
  75. Lipińska Dorota - piątek 7:40-8:40
  76. Liszewska Jagoda - wtorek 8:50-9:50
  77. Lubońska Aleksandra - czwartek 15:.30- 16.30
  78. Łapka Iwona - czwartek 9:50 - 10:50
  79. Łapniewski Stefan - czwartek 10:45 - 11:45
  80. Łyk – Plewińska Magdalena - środa 14.30 - 15.30
  81. Makowiecka Justyna - poniedziałek 9:45-10:45
  82. Malicki Jarosław - wtorek 15.30 - 16.30
  83. Marciniak Adrianna - czwartek 8:45-9:45
  84. Medyńska Marta - czwartek 10:30-11:30
  85. Mellem–Zwiewka Małgorzata - wtorek 13:30-14:30
  86. Mianowana Natalia - poniedziałek 13.35 - 14.35
  87. Michalak Aleksandra - poniedziałek 11.45 - 12.30
  88. Mickiewicz Aleksandra - środa 11:30 - 12:30
  89. Niemiec Joanna - wtorek 11:30-12:30
  90. Ociesa-Suprunowicz Agnieszka - czwartek 14.30 - 15.30
  91. Okońska Magdalena – środa 11:30-12:30
  92. Olkowska Anna - poniedziałek 7.45-8.45
  93. Olszewska Katarzyna- poniedziałek 8.45-9.45
  94. Olszowiec Robert - wtorek 7.50 - 8.50
  95. Opalińska Magdalena - wtorek 8.45 - 9.45
  96. Osmałek Elżbieta - wtorek 15.30 - 16.30
  97. Owedyk Anna - czwartek 8.50 - 9.50
  98. Pankowska Elżbieta - czwartek 15:30-16:30
  99. Paszkiet Paulina - wtorek 12:30-13:30
  100. Pawlikowska Aldona - wtorek 8:40 - 9:40
  101. Pawłowski Bogusław – środa 7.45 – 8.45
  102. Perczak Anita - środa 11:30 - 12:30
  103. Perlińska Magdalena - środa 11:30-12:30
  104. Piątek Lidia - piątek 16.20-17.20
  105. Piecuch Małgorzata - poniedziałek 12.30-13.30
  106. Piętowski Jarosław - poniedziałek 15.30 - 16.30
  107. Piotrowska Magdalena – czwartek 11.45 – 12.45
  108. Piotuch Halina - czwartek 14.30-15.30
  109. Polerowicz Karolina - czwartek 8.45-9.45
  110. Połowinczak Natalia - poniedziałek 9.45-10.45
  111. Przygoda Paulina - wtorek 12.50-13.50
  112. Puciata Magdalena - piątek 9.50 - 10.50
  113. Pulcyn Kamila - poniedziałek 8.50- 9.50
  114. Pytlak Małgorzata - poniedziałek 11.30-12.30
  115. Radkiewicz Emilia - piątek 10.00 - 11.00
  116. Radkiewicz Honorata - środa 11.00-12.00
  117. Radzikowska Anna - czwartek 9.30-10.30
  118. Ramian Edyta - poniedziałek 8:40-9:40
  119. Rauhut Maria - piątek 7:45-8:45
  120. Rogóż Agnieszka - środa 7.50-8.50
  121. Rohde Elżbieta - poniedziałek 8:45-9:45
  122. Rutkowska Monika - środa 8.50-9.50
  123. Rzońca Monika - czwartek 8.30-9.30
  124. Sabacińska Paulina - poniedziałek 12:00 - 13:00
  125. Serafin–Drążkowska Justyna - poniedziałek 14:35 - 15:35
  126. Siadak Karolina - poniedziałek 14:30- 15.30
  127. Sikorska Agnieszka - poniedziałek 9.40- 10.40
  128. Sobolewska Magdalena - środa 13.35-14.35
  129. Stachowska – Sikorska Magdalena czwartek 14.45-15.45
  130. Stawluk Marcin - poniedziałek 13:35 -14:35
  131. Stojke Jacek – poniedziałek 10.50 - 11.20 
  132. Stoltman Weronika - poniedziałek 15:30 - 16:30
  133. Struwe Anna - wtorek 13.35-14.35
  134. Suchorska Renata - poniedziałek 14:35- 15:35
  135. Sumionka Katarzyna - wtorek 7:50 - 8:50
  136. Szczepankowska Anna - poniedziałek 14:30-15:30
  137. Szczukowska Anna - czwartek 13.35 - 14.35
  138. Szymkowiak Agata – środa 13.35 – 14.35
  139. Ślefarska Katarzyna - wtorek 14.35-15.35
  140. Tokarczuk Anna - poniedziałek 11.30-12.30
  141. Tomaszewska–Musiałowska Jolanta - środa 12:30 - 13:30
  142. Tomczak Barbara - piątek 11:30 - 12:30
  143. Trojańczyk Katarzyna - poniedziałek 7.55-8.55
  144. Trusiło-Rybiałek Danuta - środa 12.50-13.50
  145. Tulibacka Magdalena - piątek 9:00 - 10:00
  146. Walczak–Grażyńska Sandra środa 8.30-9.30
  147. Warchlewska Katarzyna - piątek 12.30-13.30
  148. Wardacka Justyna - wtorek 14:35 - 15:35
  149. Weckwerth–Pikul Kinga - wtorek 8:55-9:55
  150. Weckwerth Kalina - środa 12:30 -13:30
  151. Wiese-Wełnicka Marlena - środa 10:45- 11:45
  152. Wilczarska–Szafarczyk Danuta – środa 15.00-16.00
  153. Wilczewska Aneta - środa 12:00-13:00
  154. Wilkowska Karolina - wtorek 8:50- 9:50
  155. Wiśniewska Anna - wtorek 15:30-16:30
  156. Wolna Magdalena - piątek 9.30-10.30
  157. Wolska Barbara – poniedziałek 13.45-14.45
  158. Wolska Magdalena - środa 14:35 - 15:35
  159. Wysocka Joanna - wtorek 10.00 - 11.00
  160. Zabrzeński Paweł - piątek 10.45 – 11.45
  161. Zwiewka Sebastian - środa 10:35-11:35
  162. Żabka Arkadiusz – czwartek 7.45 - 8:45
  163. Żmudzka – Kruszyńska Joanna - środa 14.35 – 15.35
  164. Żurawska Marta - środa 10.30-11.30