Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

ROK SZKOLNY 2015/2016

HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI

 

JĘZYK POLSKI, HISTORIA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Magdalena Sobolewska

wtorek

15.25 – 16.00

sala 203

Katarzyna Bagnerowska

wtorek

14.30 – 15.00

sala 201

Katarzyna Warchlewska

środa

14.00 – 14.30

sala 204

Magdalena Stachowska - Sikorska

wtorek

15.30 – 16.00

sala 303

Maria Rauhut

poniedziałek

15.30 – 16.00

sala 203

Dorota Lipińska

piątek

14.30 – 15.00

sala 201

Edyta Ramian

środa

15.35 – 16.05

sala 218

Bogusław Pawłowski

czwartek

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

 

MATEMATYKA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Ewa Kierońska

środa

14.30 – 15.00

sala 306

Elżbieta Rohde

środa

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski

Jolanta Dyczko

poniedziałek

15.30 – 16.00

sala 219

Agnieszka Lewandowska

poniedziałek

14.30 – 15.00

sala 302

 

INFORMATYKA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Bernadetta Drzewiecka

środa

15.45 – 16.15

pokój 213

Anna Olkowska

środa

15.25 – 15.55

pokój nauczycielski

Paweł Zabrzeński

środa

16.35 – 17.05

pokój nauczycielski

Elżbieta Rohde

środa

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski

 

PRZYRODA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Anna Owedyk

czwartek

15.40 – 16.10

sala 319

Żaneta Piotrowska - Sas

poniedziałek

15.25 – 15.55

sala 215

Robert Olszowiec

poniedziałek

15.30 – 16.00

świetlica

Joanna Załęgowska

środa

15.45 – 16.10

pokój 213

 

 

 

MUZYKA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Magdalena Opalińska

środa

16.20 – 16.50

sala 305

 

PLASTYKA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Mariola Grewling

czwartek

14.30 – 15.00

sala 300

 

JĘZYK ANGIELSKI

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Joanna Żmudzka - Kruszyńska

piątek

14.30 – 15.00

sala 321

Joanna Kęsicka

czwartek

14.30 – 15.00

sala 318

Anna Bujarkiewicz

czwartek

14.30 – 15.00

sala 321

Natalia Mańkowska

poniedziałek

14.00 – 14.30

pokój nauczycielski

Agata Szymkowiak

środa

14.00 – 14.30

pokój nauczycielski

Beata Woźniak

wtorek

14.30 – 15.00

sala 003

Marta Żurawska

wtorek

15.40 – 16.10

pokój nauczycielski

Agnieszka Babiuk - Jabłońska

środa

14.40 – 15.10

pokój nauczycielski

budynek B

 

RELIGIA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Irena Gniazdowska

wtorek

15.30 – 16.00

sala 304

Mirosława Bucek

czwartek

15.30 – 16.00

sala 304

Ks. Marcin Woś

piątek

15.30 – 16.00

sala 319

Ks. Jarosław Radzikowski

środa

13.30 – 14.00

pokój nauczycielski

Maria Radkowska

środa

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski

budynek B

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Andrzej Kieroński

poniedziałek

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski wf

Bogusław Pawłowski

czwartek

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

Maciej Gołata

wtorek

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski wf

Iwona Kotońska - Mojsiej

wtorek

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

Agnieszka Sikorska

środa

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

Monika Jabłońska

piątek

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

Beata Przyborska

piątek

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

Ireneusz Przyborski

piątek

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

Żaneta Graba

wtorek

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski wf

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

NAUCZYCIEL

DZIEŃ

GODZINA

MIEJSCE

Anna Radzikowska

środa

15.25 – 16.05

sala 12

Weronika Stoltman

poniedziałek

14.00 – 14.30

sala 17

Aleksandra Lubońska

poniedziałek

14.30 – 15.00

sala 18

Natalia Mianowana

piątek

14.30 – 15.00

sala 14

Halina Piotuch

poniedziałek

14.45 – 15.15

sala 7

Magdalena Alfut

piątek

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski

Dorota Kowalewska

poniedziałek

14.45 – 15.15

sala 15

Anna Szczukowska

środa

14.40 – 15.10

sala 13

Rita Gołąb

wtorek

14.00 – 14.30

sala 8

Justyna Wardacka

poniedziałek

14.30 – 15.00

pokój nauczycielski

Natalia Połowinczak

środa

15.20 – 15.50

sala 105

Justyna Gryń

wtorek

16.20 – 16.50

sala 207

Agnieszka Rogóż

wtorek

14.40 – 15.10

pokój nauczycielski

Aleksandra Oszkiel

poniedziałek

16.20 – 16.50

sala 106

Katarzyna Lewandowska

czwartek

16.00 – 16.30

sala 103

Aldona Pawlikowska

środa

16.20 – 16.50

sala 108

Alicja Nejman

czwartek

14.40 – 15.10

sala 106

Hanna Nowakowska

poniedziałek

15.25 – 16.00

sala 108

Dagmara Kozłowska

poniedziałek

16.45 – 17.15

sala 206

Danuta Gapińska

poniedziałek

16.20 – 16.50

sala 205

Natalia Grochowska

czwartek

14.00 – 14.30

centrum gier

Joanna Wysocka

czwartek

15.25 – 16.00

sala 107

Emilia Radkiewicz

wtorek

16.00 – 16.30

sala 104

Iwona Kościelska

środa

16.20 – 16.50

sala 103

Mariola Kmieć

czwartek

15.30 – 16.00

sala 207

Dorota Górkiewicz

wtorek

16.30 – 17.00

sala 107

Agnieszka Chodur

czwartek

15.25 – 16.00

sala 107

Monika Bordon

poniedziałek

14.45 – 15.15

pokój nauczycielski

Dorota Górska

wtorek

15.30 – 16.00

pokój nauczycielski wf

 

W tygodniu w którym odbywają się zebrania z rodzicami dyżury nie odbywają się.

 


Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.