Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki

II Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
pt. „Anioły ze wszystkich zakątków świata”

objętego Honorowym Patronatem

Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego

Piotra  Całbeckiego

oraz

Wójta Gminy  Białe Błota

Macieja  Kulpy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne Anioły, natomiast opiekunom i rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Jury w składzie: Iwona Kościelska, Mariola Grewling, Maria Siadak i Kaja Kowalska  pod przewodnictwem artysty plastyka Henryka Kłosińskiego, bardzo wnikliwie i rzetelnie oceniło prace dzieci. W związku z dużą ilością aniołów, jakie nadesłano na konkurs, brano przede wszystkim pod uwagę ich zgodność z regulaminem i tematem, estetykę wykonania, kreatywność oraz zastosowaną technikę.

Wszystkie prace autorskie laureatów konkursu będą eksponowane na wystawie od dnia  9.12.2016 r. do 14.12.2016 r. w: GALERII „DEBIUT” –  AKADEMICKA PRZESTRZEŃ KULTURALNA WYŻSZEJ SZKOŁY GOSPODARKI  W BYDGOSZCZY, UL. KRÓLOWEJ  JADWIGII 14 (dni i godziny działania galerii: www.galeriadebiut.byd.pl).

Laureaci konkursu:

I kategoria  (6-9 lat)

I    miejsce: Dominik Wasilewski (Zespół  Szkół im. Jana Pawła II Obrowie)

II  miejsce: Bartosz Szatkowski    (Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Świekatowie)

III miejsce: Franciszek Kowal (Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy)

II kategoria ( 10-12 lat )

I miejsce: Anna Maria Hohenberg   (Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a W Białych Błotach)

II miejsce: Alicja Siedlecka (Szkoła Podstawowa  w Wiśniewie)

III miejsce: Fabian Woźniak  (Szkoła Podstawowa w Wiśniewie)

 

 

Nagroda przyznana przez Wójta Gminy Białe Błota

Macieja Kulpę

Faustyna Pakulska  (Szkoła Podstawowa w Radziejowie)

 

Nagroda i wyróżnienia przyznane przez Dyrektora Szkoły Podstawowej

im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach

Danutę Ferenstain:

Kalina Mełnicka          (Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu)

Wyróżnienia:

Roksana Adamczuk    (Szkoła Podstawowa im. Generała Władysława Sikorskiego w Parchaniu)

Anna Czuba                 (Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy)

Natasza Orłowska        (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Aleksandrów  Kujawski)

 

 

Nagrody specjalne:

Wiktoria Brett              (Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach)

Alicja Affelt                 (Szkoła Podstawowa  nr 3 w Toruniu)

Amelia Michalska        (świetlica św. Franciszka w Toruniu )

 

Wyróżnienia przyznane przez jury:

Antoni  Sworowski    (Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu)

Hubert Olszewski       (Szkoła Podstawowa w Wierzchucinie Królewskim)

Zuzanna Szymczak     (Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach)

Patrycja Kuciel           (Szkoła Podstawowa im. J. Verne’a w Białych Błotach)

Artur Gulgowski         (Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy)

Krystian Olszewski     (Szkoła Podstawowa Trąbin, Ostrowite)

Adam Matłosz            (Szkoła Podstawowa w Warszewicach)

Hubert Gizela             (Zespół Szkół im. J.Pawła II w Obrowie)

Zuzanna Kamińska     (Szkoła Podstawowa im. J.Verne’a w Białych Błotach)

Paulina Pawlak           (świetlica im. Franciszka w Toruniu)

Wiktoria Piórkowska  (Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu)

Aleksandra Skrzyńska  (Szkoła Podstawowa w Sępólnie Krajeńskim)

Marta Kowalska          (Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu)

Nina Bumażnik           ( Szkoła Podstawowa im. J.Verne’a w Białych Błotach)

Julia Czajka                (Szkoła Podstawowa w Wiśniewie)

Filip Wólk                   (Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu)

Aleksandra Brandykowska (Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu)

Hanna Gładkowska     (Szkoła Podstawa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem)

Julianna Piasecka        (Szkoła Podstawowa w Białych Błotach)

Julia Osmałek               (Szkoła Podstawowa Trąbin, Ostrowite)

Martyna Drozdowska   (Zespół Szkół nr 2 w Turzynie)

Klaudia Kowalska        (Szkoła Podstawowa w Warszewicach)

Kinga Przesmycka        (Szkoła Podstawowa w Wiśniewie)

Alicja Szatkowska        (Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Świekatowie)

Franciszek Cychowski  (Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej)

Wioletta Oknińska        (Szkoła Podstawowa im. Gen. Sikorskiego w Parchaniu)

Weronika Oksik            (Szkoła Podstawowa w Radziejowie)

Kacper Sikorski             (Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konecku)

Julia Siuda                    (Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyż w Świekatowie)

Dominika Musiał          (Szkoła Podstawowa w Wierzchucinie Królewskim)

Jagoda Szczepańska      (Szkoła Podstawowa w Radziejowie)

Weronika Kotlarek        (Szkoła Podstawowa w Białych Błotach)

Maria Żuchowska          (Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem)

Aleksandra Murach       (Szkoła Podstawowa w Wiśniewie)

Dominik Ciążyński        (Szkoła Podstawowa w Sicienku)

Marcelina Zajdewicz     (Szkoła Podstawowa w Słębowie)

Agnieszka Biedacka      (Szkoła Podstawowa Szembruczer/Rogóźno)

Oliwia Ziemska             (Szkoła Podstawowa w Wiśniewie)

Oliwier Furyk                (Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim)

 

Fundatorami nagród są :

Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotr Całbecki; Wójt Gminy Białe Błota Maciej Kulpa; Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach Danuta Ferenstain; Korporacja Kapitałowo Produkcyjna Metal – Product; Pentel ; Pegaz – gry planszowe                                                                                                                                                           oraz Rada Rodziców  i nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach.

Bardzo dziękujemy w imieniu wszystkich laureatów!

Dziękujemy koordynatorom Galerii „Debiut” i Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej.   Zarówno Pani Marta Rosenthal-Sikora jak i Pani Elżbieta Schulz okazały nam wyjątkowo wiele życzliwości!!

Jednocześnie informujemy, że uroczystość oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu oraz rozdania nagród odbędzie się:

Dnia 9.12.2016r.( piątek )

O godz. 15.00

W GALERII  „ DEBIUT” – PRZESTRZEŃ KULTURALNA

WYŻSZEJ SZKOŁY GOSPODARKI  W BYDGOSZCZY

UL. KRÓLOWEJ JADWIGII 14

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności.

Organizatorzy:

Karolina Siadak i Katarzyna Bumażnik

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.